Вітамін В3 (Ніацин)

Ніацин — цей вітамін є ліками. Так як він лікує хвороби на рівні як вітамін C. Цей елемент нормалізує холестерин в крові, допомагає виробленню енергії, корисний для здоров’я серця, кровообігу. Елемент бере участь в 500 видів реакцій. Для людини, яка пережила інфаркт, вітамін B3 буде більш корисний ніж будь-які лікарські препарати. Це було доведено в ході експерименту. Цей елемент займає одне з найважливіших місць в процесі метаболізму. Він сприяє виробленню енергії і сили. Вітамін B3 сприяє очищення кровоносних судин, перешкоджає можливість появи серцево-судинних хвороб. Якщо вживати людям які знаходяться у похилому віці, цей елемент покращує кровообіг, постачання мозку кров’ю і тим самим допомагає уникнути недоумства в зрілому віці. Ще цей елемент застосовували в лікуванні шизофренії. Робили експерименти і за проміжок часу в півтора місяці, вітамін В3 дозволив в кілька разів збільшити число видужавших. Цей елемент найближче впливає з роботою центральної нервової системи. У випадку появи тривоги, цей елемент може бути дуже ефективним. Також він виявляє седативну дію.

NOW Ниацин (500 мг) 100 капсул

Існує така хвороба як діабет 1 типу. У 1940 році з’ясували, що таким людям стає потрібно менше ін’єкцій інсуліну, якщо вони регулярно приймають вітамін B3. Цей елемент дозволяє захистити підшлункову залозу і це допомагає зробити профілактичні дії, щоб не захворіти на цукровий діабет. Тому раніше навіть в Новій Зеландії давали діткам у віці 5-7 років цей вітамін. Він дуже добре скорочував випадки діабету 1 типу. Також людям хворим цим захворюванням щодня давали близько 25 мг вітамін В3 на кілограм ваги. І цей елемент надавав позитивний вплив на підшлункову залозу і сприяв виробленню інсуліну.

У випадку хвороби остеоартриті, цей елемент сприяє зменшенню болів і рухливості суглобів. Брак ніацину призводить до швидкої втоми, погіршується увага і концентрація, зміни настрою, розумова працездатність знижується. Якщо в організмі не вистачає вітаміну B3, то організм замінює його триптофаном. Триптофан відповідає за сон і гарний настрій. Відповідно якщо організм його використовує в якості заміни вітаміну В3, то внаслідок цього з’являється безсоння, пригнічений стан, депресія, нервозність, галюцинації і шизофренія. Хоча при цьому всьому, більшість людей і так відчувають дефіцит триптофану. Если вы хотите быть здоровым и хорошо выглядит, вам необходимо следить за поступлением всех необходимых витаминов и минералов в организм. Для любого современного человека это важно, если он хоть немного заботиться о своём здоровье и самочувствие.

Related posts

Leave a Comment