Оцінка нерухомості в Києві: ціна, терміни, компанії

Оцінка нерухомості в Києві: ціна, терміни, компанії

Скільки сьогодні коштує оцінка нерухомості в Києві? Які терміни виконання такої роботи? Які компанії надають такі послуги? Де можна замовити? Коли потрібна така робота? Ця стаття дає відповіді на всі вище наведені питання.

Експертна оцінка нерухомості – це визначення оціночної вартості нерухомого майна і манових прав на це майно, на дату оцінки, із урахуванням всіх параметрів об’єкта оцінки і умов ринку.

Зверніть увагу! Хоча стаття має назву «оцінка нерухомості в Києві», все одно все буде аналогічно і в інших населених пунктах України. Відрізнятися може лише вартість послуг і терміни виконання, а все інше буде аналогічним.

Если Вам нужна переоценка основных средств предприятия, то оценочная компания Хорив Вам поможет.

Коли потрібна оцінка нерухомості в місті Києві?

Незалежна експертна оцінка нерухомості в місті Києві потрібна в наступних випадках:

  • для позики в банку. Вам потрібно отримати в банку позику, а для цього потрібне майно, що передається під заставу в банк. В більшості випадків, банк Вам сам запропонує свою оцінку, але вона буде відрізнятися від реальності і не буде об’єктивно відображати ціну нерухомого майна.
  • для нотаріуса. Сьогодні нотаріус оформлює купівлю-продаж, дарування, спадкові справи, а для цього потрібно надати йому звіт про експертну оцінку нерухомості http://xn—-7sbhjcrlcxi2g.xn--j1amh/ в Києві, або в іншому місті України.
  • для вирішення судових спорів, сплати судових зборів. Вам потрібно звернутися до суду, наприклад у вас розділ майна при розлученні, Вам потрібно обов’язково мати звіт про експертну оцінку нерухомості.
  • для бухгалтерії, соціальних служб, страхування, договору оренди.

Важливо знати. Експертна оцінка нерухомості http://xn—-7sbbhmcunvfj8bnl1b6c.xn--j1amh/ru/ в Києві потребує обов’язкового внесення до єдиної бази ФДМУ. Перед замовлення такої послуги з ціллю укладення-цивільно правових угод в нотаріальній конторі, поцікавтесь в компаній оцінювачів, чи мають вони доступ до такої бази.

Які терміни виконання оцінки нерухомості в місті Києві? Де замовити таку роботу?

Експертна оцінка нерухомості в Києві, якщо це типовий будинок чи квартира, то виконується така послуга за 1-2 дні. Якщо це нежитлове приміщення або будівля – то терміни 1-3 дні. Якщо ж це комплекс будівель або споруд, або можливо будівля незавершеного будівництва, то терміни будуть складати від 3 днів і більше.

Де замовляти? В місті Києві працює безліч оціночних компаній, але б ми порадили Вам одну – це компанія «Хорив», що розташована на Подолі. Там працюють справжні фахівці своєї справи.

Завітати до сайту оціночної компанії Хорив можна за посиланням:

Related posts

Leave a Comment