Навчальні центри «Śnieżka» — сучасний формат розвитку професійної освіти України

Сучасна система професійної освіти має сприяти всебічному розвитку молодих фахівців і водночас навчальні програми та виробнича практика професійних освітніх закладів мають базуватися на впровадженні й освоєнні учнями новітніх технологій та матеріалів.

Задля цього нині навчальні установи активно налагоджують співпрацю із вітчизняними та міжнародними підприємствами, які є ключовими носіями передових технологій.

Таке співробітництво триває в рамках державно-приватного партнерства і дає змогу виробникам ділитися з майстрами, учнями професійних навчальних закладів досвідом і знаннями щодо застосування матеріалів на основі інновацій. А це, своєю чергою, забезпечуватиме високий рівень підготовки висококваліфікованих робітників.

Впродовж чотирьох років ТОВ «Снєжка-Україна», відомий виробник лакофарбових матеріалів в Україні, співпрацює із навчальними закладами професійної освіти будівельного спрямування.

Компанія за підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким у листопаді 2016 року підписала Меморандум про співпрацю, відкриває навчально-практичні центри в усіх регіонах України, зокрема для підготовки малярів створює НПЦ «Śnieżka», для навчання столярів – НПЦ «VIDARON», для фахівців за професією «Монтажник систем утеплення будівель» – НПЦ «FOVEO TECH».

Відповідно у професійних навчальних закладах, де функціонують такі навчальні осередки від виробника, в освітню програму упроваджено вивчення та практичне застосування сучасних лакофарбових матеріалів, які виготовляє Група компаній «Śnieżka» на основі інновацій.

Навчальним планом передбачено, що спеціалісти компанії «Снєжка-Україна» також кілька разів у рік проводитимуть семінари й майстер-класи для викладачів виробничого навчання й учнів.

Варто зазначити, що після ґрунтовного засвоєння матеріалу з використання сучасних виробів у будівельній та деревообробній галузях, виробник видає слухачам навчальної програми відповідні сертифікати.

Сьогодні навчально-практичні центри Групи компаній «Śnieżka» успішно функціонують у Львові, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Житомирі, Калуші, Вінниці, Броварах, Тернополі, Херсоні.

Державно-приватне партнерство у підготовці кваліфікованих робітників спрямоване на те, щоб ефективно інтегрувати професійну освіту до потреб сучасного ринку праці.

  

ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Related posts

Leave a Comment